סגור

רייזר בפארק יקום

יצירת קשר
☎ 0722-575-222

מרכז -
מתחם הרכבת בית יהושוע 5 דקות מפארק יקום, 2 דקות מ
הצג מפה גדולה יותר
שלח הודעה לרייזר בפארק יקום

שלח מידע זה לחבר
מצאת טעות במידע? נשמח שתעדכן אותנו
דווח שגיאה

תיאור

טיול רנג'רים בפארק יקום

 

הדבר האמיתי
יש טיולי ג'יפים וטיולי שטח מכל מיני סוגים; טרקטורונים, באגרים, תומקארים וריינג'רים, אבל יש את הדבר האמיתי: טיול רנג'רים. הרייזר הוא כלי שטח ייחודי שמעצם יעודו ותכנונו הוא בנוי להיות רכב לספורט ושטח בניגוד לטרקטורונים למשל, שתוכננו עבור שימושים חקלאיים. ההבדל המשמעותי הזה הוא שהופך את הרייזר לדבר האמיתי. הרייזר הינו רכב פנאי שטח המותאם ביותר לטיולי אתגרים וספורט אקסטרים. כשאתם רוצים ספורט אתגרי איכותי, לכו על טיול רנג'רים.

 

בגלל הבטיחות
בטיול רנג'רים תקבלו לידיכם את רכב השטח המדהים שלנו, שאחד היתרונות החשובים שלו המאפשרים לעשות בו שימוש שממצה את כל יכולותיו, הינו הבטיחות. הרייזר בנוי להיות חיית שטח אמיתית ומצויד בידיות אחיזה ובמתלה עבור הנוסעים. המסגרת של הרייזר עשויה כלוב פלדה עמיד במיוחד, שעשוי על מנת לספוג את המכה על כל צרה שלא תבוא. לרייזר ישנן חגורות בטיחות בעלות ארבע נקודות אחיזה, בניגוד לחגורות בטיחות רגילות, שלהן שלוש נקודות אחיזה בלבד. הרכב כולו בנוי להגן ככל האפשר על הנוסעים בו ומעניק תחושת יציבות גם בנסיעת שטח עקלקלה.

 

בגלל השטח
טיול רנג'רים מהנים במיוחד בגלל איכות הנסיעה. הרייזר מצטיין בתנאי שטח קשים בשל המבנה המוקפד שלו ונפח המנוע העצום יחסית לגודלו. הרייזר בנוי כך שכל נהג, צעיר או ותיק יוכל לתפעל אותו בקלות. רייזר פארק יקום מציע לכם חוויית שטח ייחודית, במרחק כמה דקות מהבית. טיול רנג'רים וטרקטרונים באזור השרון היפהפה, בדיונות ועל שפת הים ובין פרדסים ומצוקים.

 

בגלל המקצוענות
טיול רנג'רים ברייזר פארק יקום, הם ללא ספק טיולי שטח של מקצוענים. המדריכים ברייזר הם נהגי שטח ותיקים ומנוסים, עם ותק של עשרות שנות שטח, שספורט האקסטרים זורם בדמם. ברייזר פארק יקום מציעים לכם טיול רנג'רים עם רכבי השטח הטובים בעולם מבית פולאריס האמריקאית, בעיצוב ספורטיבי אגרסיבי מושלם ובנוחות מקסימאלית. הנהיגה ברייזר אפשרית לכל מי שיש לו רישיון נהיגה לרכב פרטי. אנו מזמינים אתכם לבוא עם מי שאתם אוהבים, לחוויה שכולה הנאה צרופה, אקשן ואנרגיות.

בואו פעם אחת ולא תרצו לרדת מהרייזר.