סגור

תמר נופשים

יצירת קשר
☎ 052-655-0629
פקס 0773200310

חיפה והסביבה - קריית אתא
אליהו הנביא 7/א' קרית אתא
הצג מפה גדולה יותר
שלח הודעה לתמר נופשים

שלח מידע זה לחבר
מצאת טעות במידע? נשמח שתעדכן אותנו
דווח שגיאה

תיאור

משפחות חרדיות הנופשות בבין הזמנים לא מתפשרות על איכות ויוקרה.


בין הזמנים החדש של הציבור החרדי: חו”ל וקרפטים לבעלי יכולת, מלונות יוקרה במחירי רצפה בישראל, הטרנד של העשור האחרון – קייטנות נשים שהתחילו בברכת הרבנית קניבסקי ע”ה – וכמובן, נופש משפחתי בימי בין הזמנים.

אם אתם נמנים על אלה שהולכים לכל חתונה שהם מוזמנים, בוודאי כבר ביקרתם יותר מפעם אחת באולם האירועים המפואר אחוזת סנדרין שבצמת רגבה לצד נהריה. אבל כשאולם האירועים, שבו מתענגים מדי ערב מאות מוזמנים על מנות גורמה ייחודיות – מחליט לפתוח מלון שלא ייפול מהסטנדרט של האולם, זו כבר אמירה. כך הוקם ‘אקוודוקט’ – מלון בוטיק בן 100 חדרים, שאין כל השוואה בינו לאף מלון חרדי שאתם מכירים. הצצה קטנטנה לתמונות מאתר המלון המציג את סוויטות הפאר המרווחות שלא ניכנס כאן למפרט העשיר שלהן (כן, יש בריכה פרטית וג’קוזי בחדרים), והמילה האחרונה בתחום המלונאות צצה לפניכם.

ובחודש אב, בימי בין הזמנים, ייגדש המלון דווקא בחרדים, כאשר משגיח צמוד מטעם הרבנות מטה אשר מפקח על כלל הרכיבים שיהיו בכשרות בד”ץ העדה החרדית ואילו הבשרים, משחיטת הגרמי”ל לנדא, ראב”ד בני ברק.

איך מלון שהקשר בינו לציבור החרדי הקלאסי לא מתקיים על בסיס קבוע בכל ימות השנה הופך למהודר ומבוקש? לא פלא. גב’ תמר אזרואל, הבעלים והמנכלי”ת של חב’ ‘תמר נופשים’ מוותיקות והמובילות בתחום תיירות וארגון קבוצות נופש, מחזיקה בתשובה הברורה: “כשמביאים מלון יוקרתי כל כך במחיר נמוך כל כך, אין זה פלא שכמעט לא נותרו סוויטות פנויות”.

המדובר הוא בחבילות נופש של ארבעה לילות כל אחת, כאשר המחיר לזוג ללילה באמצעות חברת התיירות ‘תמר נופשים’ ובמסגרת הימים שבהם סגרה החברה על ‘אקוודוקט’, עומד על 1250 ₪ בלבד לחצי פנסיון, כולל כל הפינוקים האפשריים, כמו שתיה קלה, קפה ועוגה בצהריים וכמובן, גולת הכותרת של ‘תמר נופשים’ – תכניות כל היום.

ל’תמר נופשים’ גם חבילות לא קטנות בחו”ל, לבעלי יכולת שגם הם מבקשים לנצל כל שקל ששילמו לתוכניות ולמלונות ברמה גבוהה, אך כשאנו מבקשים לנגוע במי ש’המציא’ את הטרנד הסוחף של נופש נשים במגזר החרדי – שהפך לתופעה, גילינו כי כבר לפני למעלה מעשור, כאשר ביקשה תמר אזרואל להקים את חברת הנופש שלה, היא רצתה לייעד אותה לנשים בלבד, והדבר הראשון שעלה בראשה היה: אלמנות… אבל הרבנית בת שבע קניבסקי ע”ה סירבה לשמוע על כך. “אני מברכת אותך בהצלחה אבל אל תעשי מלונות לנשים אלמנות בלבד, זה רק יעצים את הבדידות שלהן. אדרבה תעשי נופש לכולן והן תשתתפנה גם כן באופן שלא יבלטו בהיותן לבד”, אמרה הרבנית החכמנית.

ואכן, הצלחה האירה פנים, ומקייטנת נשים שהחלה עם שלושים נשים, לא סוגרת ארזואל על פחות מאלף נשים בקבוצה… “כיום המחיר נגיש לכל כיס. בעבר המחיר היה יקר מאוד. לא כל אחת יכלה להרשות לעצמה. אני לוקחת את המלונות הטובים ביותר כמו סנדרין-אקוודוקט או קראון פלאז’ה וכיוצ”ב, – רק חמישה כוכבים ומעלה – במחירים ייחודיים וייעודיים למגזר. המוטו שלי הוא אם כבר אשה עוזבת בית וילדים, עליה לקבל מעטפת מלאה, ברמה הגבוהה ביותר: חדר מעולה, אוכל ברמת גורמה ותכניות יקרות וטובות”. העלות של אזרואל בהבאת הטופ שבטופ, גבוהה מאוד. אבל היא דואגת שהכל ‘ייכנס’ וייכלל במחיר נמוך יחסית המתאים לכל כיס.

במקביל כאמור, ‘תמר נופשים’ מארגנת נופשי יוקרה במחירי רצפה למשפחות חרדיות במלונות פאר בחו”ל. היוקרה נשפכת מהתכניה וממאכלי הגורמה, האמנים והאמניות הטובות ביותר מציגים את מרכולתם בפני הקהל המתמוגג, והאורחים המרוצים – חוזרים מדי שנה.

שעות פתיחה

שעות עבודה: א'-ה' 9:00-21:00

                      יום ו' 9:00-13:00