פרוייקט: בלוך גארדנס

תיאור הפרוייקט:

על גבעה המשקיפה אל הנוף המדהים של הרי יהודה וירושלים.

המיקום המושלם

 

טלזסטון (הידועה גם בשם "קרית יערים") שוכנת על אם הדרך לירושלים ובנויה על גבעה המשקיפה אל הנוף המדהים של הרי יהודה וירושלים. מחלף התנועה החדש המחבר את קרית יערים ישירות אל כביש מספר אחד מאפשר גישה מהירה לירושלים בתוך פחות מעשר דקות ולגוש דן בתוך כחצי שעה. הקרבה לירושלים מעניקה לטלזסטון צביון של פרבר עירוני הנהנה מכל היתרונות של העיר הגדולה  ומשקט ושלווה של ישוב כפרי.

 

 

מקום טוב לגור

 

טלזסטון היא מפנינות החמד של המגורים לציבור החרדי בישראל. בקריה השלווה מתגוררים כאלף משפחות איכותיות של אברכים ובני תורה ישיבתיים שעברו ועדת קבלה מיוחדת. במקום מוסדות חינוך ברמה גבוה כמו גנים, בית ספר "בית יעקוב", תלמודי תורה, ישיבה קטנה, ישיבות גדולות וכוללים. כמוכן יש פעילות שוטפת לכל הגילאים שמתקיימות במוסדות קהילתיים וחברתיים במשך כל השנה.

 

בתנופת התפתחות

 

בשנים האחרונות הגדילה טלזסטון  את מספר תושביה בזכות הקמת שכונות לאברכים כגון "אחוזת יערים" ו"פסגת יערים". עם השלמת בניית כל המתחם יתווספו עוד כ280 משפחות למקום.

 

שכונה אקסקלוסיבית

 

פרויקט "בלוך גארדנס" נבנה על אחת העתודות האחרונות של טלזסטון והוא חלק ממתחם ענק בעל 14 בניינים, כולל בתוכו שני בניינים עם 44 יחידות דיור סה"כ. לבחירת הרוכשים עומדים דירות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים שלחלק מהדירות יש פוטנציאל עתידי לחדר נוסף. הדיירים יהנו מפיתוח סביבתי מלא הכולל בין היתר פארק ענק עם מתקני משחקים משוכללים, בתי כנסת מפוארים ועוד.

 

מיקום:

 

הפרויקט שוכן בלב הקריה צמוד לכל השרותים החיוניים כגון בית ספר "בית יעקב", תלמודי תורה, מכולת, קופות חולים ועוד.

 

לקנות בראש שקט

 

את החסות הכלכלית מקבל הפרויקט מקרן ההשקעות הקנדית ""Ruby Ventures והוא מלווה על ידי משרד עורכי דין הידוע "אפשטיין, רוזנבלום, מעוז (ERM)". הבניה נמצאת בעיצומה עם צפי מסירה לעוד כ 18 חודשים.

את הפרויקט משווקת חברת הנדל"ן הגדולה במקום-"מזוזה נדל"ן".

שלח מידע זה לחבר
דווח שגיאה


שלח הודעה לבעל עסק זה