סגור
🔍
מקודשת - תוכנת ניהול מקצועית לשדכנים
0548540434
מקודשת - תוכנת ניהול מקצועית לשדכנים

אודות

מקודשת זוהי תוכנת ניהול לשדכנים שפותחה במיוחד לצרכי השדכנים לכלל המגזרים שומרי התורה,לתוכנה לניהול שדכנים של מקודשת יש ארגז כלים עשיר במיוחד להציע לשדכן שחלקו יפורט להלן.

התוכנה לשדכנים תעזור לכם לנהל את עסק השידוכים שלכם, בצורה יעילה יותר וכך תוכלו לחסוך זמן רב, לעבוד בצורה מסודרת יותר, לסגור יותר שידוכים, לדעת מה קורה עם כל לקוח, ולא לשכוח או לאבד לקוחות ואף להעניק ללקוחות שלכם יותר הצעות רלוונטיות, ועוד כלים נוספים.

בנוסף התוכנה לשדכנים מונעת פגישות מיותרות בין לקוחות אודות דפי ההרשמה המורחבים שעוזרים ללקוח לחשוב גם על פרטים נוספים שלא העלה על דעתו.

היתרון הגדול בתוכנה הוא שיתוף מאגר לקוחות בין השדכנים בצורה ששומרת לכל שדכן על בלעדיות הלקוחות ,הדבר הופך את מקודשת למאגר השידוכים הגדול ביותר, וכל לקוח מקבל מקסימום הצעות שידוך.

התוכנה לשדכנים של מקודשת יצרה מגעל עסקי שגורם לכולם להרוויח, על ידי גביה של תשלום חודשי מלקוחות מנויים, מקודשת מפרישה 10 ₪ מכול מנוי מידי חודש! דבר שמאפשר לשדכן לראות רווחים על העבודה הקשה והזמן הרב שהוא משקיע גם ללא הצלחה להתאים שידוך, ומאידך, זהו תמריץ לשדכן להשקיע יותר בלקוחותיו שמחויב אליהם יותר , וכך גם הלקוחות מרווחים שהם מקבלים טיפול מסור אישי ואחראי יותר.

 

להסבר מורחב על התוכנה לשדכנים

גלריה

הגדל תמונה 🔍
כתובת: בני ברק - https://www.mekudeshet.co.il