סגור
🔍
המסעדה היהודית -
03-5789999
המסעדה היהודית -

אודות

אוכל יהודי אותנטי

על ציר ז’בוטינסקי במתחם ב.ס.ר 3 בבני ברק נמצאת המסעדה היהודית – בית לאוכל ביתי חם, עשיר וכשר למהדרין -בהשגחת הרב לנדאו. התפריט של המסעדה היהודית הוכן בהשראה מזרח אירופאית עם מטעמים ממטבחה של היידישע מאמע כמו כבד קצוץ, קרפעלך, קניידעלך וטשולנט, אבל לא רק. בין מנות המסעדה תמצאו גם סלט גזר מרוקאי, קוסקוס ואמפנדס.

המסעדה היהודית מציעה אוכל מוכן לארוחה ביתית חמה, שירות קייטרינג לאירועים בבית או באולמות ובגנים, גם לכמות אורחים גדולה הכוללת עד 2,000 מוזמנים. אירועים ושמחות ניתן לערוך גם באולם הפרטי של המסעדה היהודית, בשילוב כל המאכלים המסורתיים – מדג מלוח ועד קוגל. בימי שישי ובימים הקודמים לחגים היהודיים פותחת המסעדה היהודית את שוק האוכל וגם מקבלת הזמנות מראש. בימים אלו ניתן לרכוש מנות ביתיות של אוכל מצוין במחיר לפי משקל, ולהרכיב ארוחות מלאות ללא מאמץ. לרשותכם סלטים, מנות ראשונות, עיקריות, תוספות וחלות טריות. לקראת החגים מציעה המסעדה היהודית מאכלים ייחודיים לחג – מרק עם קניידלעך, רגל קרושה, סופגניות ואחרים.

אוכל מוכן לשבת

כשכולם מפשילים שרוולים, נכנסים למטבח ומתחילים לבשל ולקטר בו זמנית, אתם מוזמנים לשבת של ניחוחות וטעמים ביתיים מבית המסעדה היהודית. שוק האוכל של יום שישי במסעדה היהודית, מציע מגוון עצום של בשרים, דגים, מנות ביניים, סלטים ותוספות.
התפריט העשיר, הוכן בהשראה מזרח אירופאית, עם מטעמים ממטבחה של האידישע מאמע: כמו קציצות גפילטע, קניידלעך, קרעפאלך, כבד קצוץ וצ’ולנט. בנוסף, ממגוון מטבחי העדות השונות שתוכלו לגוון. על סימפונית הטעמים המופלאה הזו מנצח השף ציון עשור, שדואג שתוכלו להתענג על אוכל ביתי, אמיתי ומשובח שבושל עם הרבה אהבה…

להזמנות חייגו 03-5789999 שלוחה 1 ונשמח לשרת אתכם
טעם של שבת – כשאתם רוצים לנוח כבר מיום שישי

גלריה

הגדל תמונה 🔍
כתובת: בני ברק - כנרת 4