מקומון דיגיטלי
מבצעים
קופונים
מודעות
פרסומות
הוסיפו חינם מודעתכם >>
חדשות מבזקי העדכונים
בלי תיאורים
בלי בזבוז זמן

קוראים מה שחייבים
מתומצת וממוקד
קורונה בארץ הקורונה בישראל: 4,800 מאומתים אובחנו אתמול. שיעור הבדיקות החיוביות ירד ל-4.7%. מספר החולים במצב קשה עלה ל-723.
פוליטיקה אבישי גרינצייג: ‏בשער של ידיעות אחרונות הבוקר נכתב:"מבוכה לביידן: סיוע החירום לישראל עבור כיפת ברזל לא אושר" ההחלטה לקבוע "מבוכה לביידן" במקום לבנט או לממשלת ישראל היא החלטה משונה במיוחד (ואני עדין): זה עיתון ישראלי. זו הזוית הרלוונטית לקוראים. הסיוע נועד להגן על ישראל. לא על ארה"ב.
קורונה בעולם ‏נשיא ארה"ב, ג'ו ביידן, צפוי להכריז על רכישת כ-500 מיליון חיסונים נגד קורונה של חברת פייזר - כדי לתרום אותן למדינות שידן אינה משגת. (גל"צ)
חדשות בארץ עוד מהדיון הסוער בועדת החוקה: ח"כ מקלב תקף את ח"כ קריב - "אל תדאג לבריאות שלנו, לא מדובשך ולא מעוקצך, אתה יכול להביא אלף החלטות ממשלה, הכותל המערבי ישאר בריבונות יהודית אוטנטית ושורשית" .
חדשות בארץ באופן חריג ולראשונה כינס גלעד קריב את ועדת החוקה בחול המועד בכדי לאשר הגבלות בכותל המערבי והקלות במשק. ח"כ מקלב הגיע ותקף; "כמה מטרים משם הר הבית ואתם לא מעיזים להטיל מגבלות, תפלת האימאם חשובה יותר מתפילת הרבבות בכותל?"
חדשות בעולם ׳ויינט׳: מדינת אריזונה שבארצות הברית הקפיאה את כל השקעותיה בחברת "בן אנד ג׳ריס", בעקבות הודעת חברת הגלידות המפורסמת לפני כחודשיים כי היא מפסיקה למכור את מוצריה בהתנחלויות.
קורונה בארץ רינו צרור: המגיפה בוערת וההדבקה בעיצומה, היקף ההדבקה מנצח את בלימת החיסונים והתחזית החכמה קרסה. ההתקהלות לא צומצמה. להיפך. ושוב אנשי המקצוע הוזזו לאחור. זו שגיאה חריפה. היא עולה ותעלה בחיים רבים.
פוליטיקה אריה ארליך ב׳ידיעות׳: הציפייה מנבחרי ציבור היא שהם ישמשו כמודל חינוכי עבור הדור הצעיר, אבל כאשר אין שום ערך לאף מילה ושיטת העבודה היא לשקר יום יום במצח נחושה - התוצאה היא משבר חינוכי וערכי. הממשלה הזאת רומסת מיליוני אזרחים וזורקת ציבורים שלמים יחד עם ילדיהם הרכים. למשל ילדים להורים חרדים אינם זכאים למעונות יום, אבל לילדים המשויכים לציונות הדתית כן יש מענה. ליברמן התחייב להעמיס את החרדים על גבי מריצות ולהשליך אותם למזבלה - והממשלה מיישמת.
אינדקס עסקים ובעלי מקצוע
מצאו עסק
שלחו הודעה לעסק
פרסמו עסק
ועוד...
כל העסקים, בעלי מקצוע, נותני שירות - כולם כאן!
באגי בקריה
שייקה בלוי עבודות אלומיניום ותריסים
נסיעות
O.Y SHOES
הבית בהזורעים
בית מדרש גבוה לכהנים
נוף הכינרת
מרכז המחשב
דירת נופש
יהודה עיצוב אירועים
הקמפוס הקולינארי
נעם בירמן
מ.ל שירותי משרד
מחט רוח
האורסט
דירת נופש
לידור דדון עוגות בוטיק
גרפיt
י.א.ה בונים ברמה
רחלי ציטונה, רואת חשבון
מקודשת
Zipi Kaanovits
נופש בעכו לחרדים
smct עריכת מערכות טלפוניות
PLAY UP
iToutlet
לשכת התעסוקה לילדים
גרובייס
רומידור נכסים
סופר מייל חברה לעיטוף ודיוור מכתבים
db master effects
קו ברמה פתרונות תקשורת
מירית חטב
רומידור נכסים
הכל לקו
גלובלנובוטק
בועה
אלוף הפלדה
מרכז השירים
מרב שטרן
c studio
בעל עסק? צור דף עסק!
מכירות
לקוחות חדשים
שימור לקוחות קיימים
הצטרפות לנטוורקינק
ועוד...
בעלי עסקים יקרים,
הגיע הזמן לפתוח סניף דיגיטלי לעסק שלכם כאן באתר
הטבות בשווי אלפי שקלים!
נדלן
מאגר נדלן
פרוייקטים
מתווכים
השקעות
נופש ואטרקציות
דירות נופש
צימרים
בתי מלון
אטרקציות
ועוד...
פורום וידאו ותוכן
פורום
מאמרים ותכנים
וידאו
מקצועי
עסקי
שימושי
ועוד...