מקומון דיגיטלי
מבצעים
קופונים
מודעות
פרסומות
הוסיפו חינם מודעתכם >>
חדשות מבזקי העדכונים
בלי תיאורים
בלי בזבוז זמן

קוראים מה שחייבים
מתומצת וממוקד
קורונה בארץ גלצ: הוראינטים החדשים בחזרה ארצה! כ-20 אלף נוחתים ימשיכו לעלות לרכבת בנתב"ג. כ-3,000 נופשים מסיני יוכלו להסתובב חופשי באילת לאחר שיחצו את הגבול.
קורונה בארץ משרד הבריאות הודיע על שינוי מדיניות בנוגע לחיסוני מחלימים מקורונה: מי שאובחן כחולה בבדיקת PCR ייחשב למחלים במשך חצי שנה. לאחר מכן הוא יצטרך לקבל מנת חיסון אחת כדי לשמור על זכאותו לתו ירוק. גם מי שקיבל תשובה חיובית בבדיקה סרולוגית וקיבל לפחות מנת חיסון אחת לאחר הבדיקה יחשב למחלים מחוסן. השינוי יכנס לתוקף ב-3 באוקטובר (יולן כהן).
מדיני וביטחון ‏רה"מ בנט הגיב מהמטוס על התקרית הלילה באיו"ש: "כוחות הביטחון פעלו הלילה נגד מחבלי חמאס שעמדו להוציא לפועל פיגועי טרור בטווח הזמן המיידי. החיילים והמפקדים בשטח פעלו כמצופה מהם, חתרו למגע ואנו מגבים אותם באופן מלא".
קורונה בארץ ‏השר מתן כהנא, חבר קבינט הקורונה, לרשת ב' "הקורונה זו מגפת הלא מחוסנים. מדיניות הממשלה נכונה. חידוש התו הירוק באוקטובר יקטין את התחלואה. לסגרים והגבלות יש מחירים שיכולים להתבטא בחיי אדם".
חדשות בעולם פרבר ב'בחדרי': שוטרת בגרמניה כתבה מכתבי תמיכה לרוצח שמרצה עונש מאסר, לאחר שניסה לבצע טבח בבית כנסת בעיר הַאלֶה שבגרמניה ביום כיפור תשע"ט. השוטרת שלחה את המכתבים לתא הדואר של האסיר.
קורונה בארץ יולן כהן: ‏החודש מתו 673 חולי קורונה. עוד עשרות אושפזו במצב קשה וכעת הרופאים המותשים נלחמים על חייהם. ויש גם הילדים שנדבקו - וכעת ממלאים את המרפאות כי הם סובלים מתופעות שמופיעות לאחר ההחלמה ומשבשות את החיים. כל אלה והממשלה מתעקשת שהמערכת לא על סף קריסה. אז ממשלה יקרה גם אם תתעלמו, המתים לא יעלמו.
חדשות בעולם רועי קייס: ‏בני משפחתו של לוי מרחבי, היהודי שכלוא בידי המורדים החות'ים בתימן כבר יותר מחמש שנים מספרים כי הובטח להם שהוא ישוחרר אחרי שיעזבו את ארצם, אך זה לא קרה. במארס האחרון 13 מהם הגיעו למצרים, שקלו לעבור לאמירויות או לפה, אבל כרגע שם ומחכים לישועה בעניין בנם, מאחרוני היהודים שנותרו שם.
חדשות בארץ עוד מ׳ידיעות׳: הקצינים הבכירים במשטרה כותבים לראשי וועדת החקירה לאסון מירון - ״אירוע מירון הוא אירוע לאומי, כל שנה האירוע הזה זכה לליווי צמוד של אגף המבצעים במשטרה, בדגש על חטיבת האבטחה. השנה מסיבה לא ברורה לא היה ליווי צמוד של חטיבת האבטחה, והסתפקו בייעוץ מקצועי של רמת השטח. חשוב שחברי הוועדה יבדקו מדוע בדיוק השנה חטיבת האבטחה והרישוי לא עסקה צמוד בהכנות״.
אינדקס עסקים ובעלי מקצוע
מצאו עסק
שלחו הודעה לעסק
פרסמו עסק
ועוד...
כל העסקים, בעלי מקצוע, נותני שירות - כולם כאן!
באגי בקריה
שייקה בלוי עבודות אלומיניום ותריסים
נסיעות
O.Y SHOES
הבית בהזורעים
בית מדרש גבוה לכהנים
נוף הכינרת
מרכז המחשב
דירת נופש
יהודה עיצוב אירועים
הקמפוס הקולינארי
נעם בירמן
מ.ל שירותי משרד
מחט רוח
האורסט
דירת נופש
לידור דדון עוגות בוטיק
גרפיt
י.א.ה בונים ברמה
רחלי ציטונה, רואת חשבון
מקודשת
Zipi Kaanovits
נופש בעכו לחרדים
smct עריכת מערכות טלפוניות
PLAY UP
iToutlet
לשכת התעסוקה לילדים
גרובייס
רומידור נכסים
סופר מייל חברה לעיטוף ודיוור מכתבים
db master effects
קו ברמה פתרונות תקשורת
מירית חטב
רומידור נכסים
הכל לקו
גלובלנובוטק
בועה
אלוף הפלדה
מרכז השירים
מרב שטרן
c studio
בעל עסק? צור דף עסק!
מכירות
לקוחות חדשים
שימור לקוחות קיימים
הצטרפות לנטוורקינק
ועוד...
בעלי עסקים יקרים,
הגיע הזמן לפתוח סניף דיגיטלי לעסק שלכם כאן באתר
הטבות בשווי אלפי שקלים!
נדלן
מאגר נדלן
פרוייקטים
מתווכים
השקעות
נופש ואטרקציות
דירות נופש
צימרים
בתי מלון
אטרקציות
ועוד...
פורום וידאו ותוכן
פורום
מאמרים ותכנים
וידאו
מקצועי
עסקי
שימושי
ועוד...