מקומון דיגיטלי
מבצעים
קופונים
מודעות
פרסומות
הוסיפו חינם מודעתכם >>
חדשות מבזקי העדכונים
בלי תיאורים
בלי בזבוז זמן

קוראים מה שחייבים
מתומצת וממוקד
חדשות בארץ רבה של ירושלים הראשל״צ הגר״ש עמאר למימרן ב׳קול חי׳ - ״השר כהנא מוביל אותנו להקים ספרי יוחסין. הרפורמה בגיור תבולל את העם היהודי. הרבנים הראשיים חייבים להתקומם נגד זה, ואוי לנו אם יסתמו להם את הפה בענייני הלכה״
חדשות בארץ כתבת המשפט של ׳מקור ראשון׳ איילת כהנא לגלסנר ב׳קול ברמה׳: ״עו״ד בן צור מנסה להציג את מכלול הלחצים שהופעלו על ניר חפץ, כדי להוכיח שהסכם עד המדינה נחתם שלא מרצונו החופשי״ .
חרדים עוד חתומים על הקול קורא של גדו״י למען שמירת השבת שיפורסם מחר בעיתונות - הגרב״מ אזרחי, הגר״ד כהן, הגר״י זילברשטיין, מרנן האדמו״רים מויז׳ניץ, צאנז, ביאלה, בויאן, לעלוב. הגרב״צ מוצפי, הגר״י שיכנזי, הגר״מ צדקה, הגר״ש מחפוד והגר״י רצאבי.
חרדים מחר בעיתונות החרדית - קול קורא מיוחד על זהירות בנושאי שמירת השבת, להקדים בנסיעה מחוץ לעיר בימי שישי ולא לקנות בעסקים וללכת לנופשים המחללים שבת. על מכתבו של נשיא המועצת הגר״ש כהן המופנה גם לח״כ משה אבוטבול יו״ר השדולה למען שמירת השבת בכנסת חתומים לצידו: הגר״ח קנייבסקי, כל מועצת חכמי התורה והראשל״צ הגר״י יוסף.
חדשות בארץ אריאל שנבל: ‏ברוב המקרים נכון לא להיכנס לחיים האישיים של מי שאינו נבחר ציבור. זה היה נכון לשרה נתניהו ונכון לגילת בנט. אבל - וזה אבל גדול - כשראש הממשלה מגדיר את השעה ״פתחו של מצב חירום״ זה לא אירוע רגיל, ולכן הטיסה של רעייתו וילדיו בעייתית מאוד. חוקית, אבל בעייתית מאוד.
חדשות בארץ ישי כהן: ‏כששומעים מה התרחש לניר חפץ בחדרי החקירות, אפשר להבין למה לא מעניין את מנדלבליט עינוי הדין שהוא מעביר את אריה דרעי. מפחיד באיזו מדינה אנחנו חיים. כן, זה אותו מנדלבליט שהכחיש בזמן אמת את כל מה ששמענו היום באולם בית המשפט.
מדיני וביטחון ‏לינץ ברמאללה: מהומה בכיכר הגדולה ברמאללה בעקבות כניסת שני יהודים בשוגג למקום, מנגנוני הביטחון הפלסטיני מטפלים באירוע ומול גורמי הצבא כך נרשם. פורעים ערבים תקפו את היהודים בזזו והשחיתו את רכבם.
קורונה בארץ נדב איל: אין שום דבר טוב שאפשר לומר על הנסיעה לחו"ל של משפחת בנט. ולא, שום כלום לא השתנה בימים האחרונים מבחינת חו"ל, אם כבר ההיפך. ראינו יותר מקרים ביותר מקומות.
אינדקס עסקים ובעלי מקצוע
מצאו עסק
שלחו הודעה לעסק
פרסמו עסק
ועוד...
כל העסקים, בעלי מקצוע, נותני שירות - כולם כאן!
לבריאו-טבע
אסתי לוין
הכוורת בע
טופז
פנינה
הכוורת בע
אסתי טבק מאמנת להרגלי תזונה וירידה במשקל
שרף נכסים יועצי נדל
אפקט המודעות
דפוס חזק
הצבע של אריקה
ygs נופשים
מקודשת
חויה בקליק
מקסימוב בנייה ושיפוצים
חיה פולק crm
סטודיו שלמות
סטודיו רץ
בית מקטלוג
TAKT
דקוסנטר
רועי גזיאל עבודות חשמל
באגי בקריה
שייקה בלוי עבודות אלומיניום ותריסים
נסיעות
O.Y SHOES
הבית בהזורעים
בית מדרש גבוה לכהנים
נוף הכינרת
מרכז המחשב
דירת נופש
יהודה עיצוב אירועים
הקמפוס הקולינארי
נעם בירמן
מ.ל שירותי משרד
מחט רוח
האורסט
דירת נופש
לידור דדון עוגות בוטיק
גרפיt
י.א.ה בונים ברמה
בעל עסק? צור דף עסק!
מכירות
לקוחות חדשים
שימור לקוחות קיימים
הצטרפות לנטוורקינק
ועוד...
בעלי עסקים יקרים,
הגיע הזמן לפתוח סניף דיגיטלי לעסק שלכם כאן באתר
הטבות בשווי אלפי שקלים!
נדלן
מאגר נדלן
פרוייקטים
מתווכים
השקעות
נופש ואטרקציות
דירות נופש
צימרים
בתי מלון
אטרקציות
ועוד...
פורום וידאו ותוכן
פורום
מאמרים ותכנים
וידאו
מקצועי
עסקי
שימושי
ועוד...