מקומון דיגיטלי
מבצעים
קופונים
מודעות
פרסומות
הוסיפו חינם מודעתכם >>
חדשות מבזקי העדכונים
בלי תיאורים
בלי בזבוז זמן

קוראים מה שחייבים
מתומצת וממוקד
חדשות בארץ לקראת גל חום קיצוני: רשות הטבע והגנים ממליצה להימנע מטיולים ממושכים החל מיום ראשון ולמשך עשרה ימים. ('ויינט')
חדשות בעולם נציב האיכרים במצרים מזהיר מפני היכחדותם של החמורים. לדבריו, סלילת דרכים ותפוצתם של כלי רכב מסוגים שונים מייתרות במקומות רבים את תפקידו של החמור בהעברת משאות ובעבודות חקלאיות שונות. לדבריו בעולם נותרו כיום 44 מליון חמורים, 1.8 מתוכם במצרים (כאן).
חדשות בארץ ‏תקלה בבתי הזיקוק בחיפה: הלפיד במפעל כרמל אולפינים במתחם בז"ן החל לבעור. מבתי הזיקוק נמסר כי הגזים העודפים נשלחו לטיפול בלפיד הבטיחות. עשויה להיות פעילות בלפיד בשעות הקרובות.(כאן)
חדשות בעולם ‏בכיר בממשל האמריקני אומר לי כי חלון ההזדמנויות של איראן לחזרה להסכם הגרעין עדיין פתוח, אך לא להרבה זמן: "אנחנו מקווים שהממשלה החדשה בטהראן לא חושבת שתקבל יותר מהקודמת אם תציג עמדות קשוחות יותר. עמדתנו לא תשתנה והאיראנים לא יוכלו להמציא מחדש את הסכם הגרעין". (ברק רביד).
פוליטיקה ח"כ אלי כהן מהליכוד מבקר את התנהלות הממשלה החדשה: "ממשלת 'שינוי' שאין לה שום תמורה. לא בנושא של השרים במסגרת החוק הנורווגי ולא בנושא של הקורונה - היינו בחמישיה הראשונה בעולם בטיפול בנגיף, היום ירדנו למקום 17" (כאן).
מדיני וביטחון עוד הוחלט לאפשר מעבר של פלסטינים תושבי הרצועה לחו"ל דרך מעבר אלנבי, בכפוף לקריטריונים המאושרים. בנוסף, באופן חד-פעמי תתאפשר הכנסת 29 כלי רכב פרטיים שנשארו במעבר ארז מאז מבצע "שומר החומות". הצעדים האזרחיים שאושרו ע"י הדרג המדיני מותנים בהמשך השמירה על היציבות הביטחונית באזור.
מדיני וביטחון בתום הערכת מצב ביטחונית ובאישור הדרג המדיני, הוחלט על הרחבת מרחב הדיג ברצועת עזה מ-6 ל-12 מיילים ימיים החל ממחר בבוקר. בנוסף, החל מיום ראשון תתאפשר הכנסת ציוד וסחורות לפעילות פרוייקטים של הקהילה הבינ"ל בעזה בתחומי מזון, מים, רפואה ודיג. זאת לצד אישור הכנסת מוצרי חשמל וחקלאות מישראל לרצועה.
חדשות בעולם לראשונה בגרמניה: 3 אתרי מורשת יהודיים קיבלו מהוועדה למורשת עולמית של אונסק"ו מעמד של אתרי מורשת עולמיים. הוועדה הכירה באתרים בערים מיינץ, ספייר וורמס כאתרים בעלי מעמד היסטורי עולמי. הקהילה היהודית בגרמניה קיימת ומתועדת למעלה מ-1,700 שנה.
אינדקס עסקים ובעלי מקצוע
מצאו עסק
שלחו הודעה לעסק
פרסמו עסק
ועוד...
כל העסקים, בעלי מקצוע, נותני שירות - כולם כאן!
הבית בהזורעים
בית מדרש גבוה לכהנים
נוף הכינרת
מרכז המחשב
דירת נופש
יהודה עיצוב אירועים
הקמפוס הקולינארי
נעם בירמן
מ.ל שירותי משרד
מחט רוח
האורסט
דירת נופש
לידור דדון עוגות בוטיק
גרפיt
י.א.ה בונים ברמה
רחלי ציטונה, רואת חשבון
מקודשת
Zipi Kaanovits
נופש בעכו לחרדים
smct עריכת מערכות טלפוניות
PLAY UP
iToutlet
לשכת התעסוקה לילדים
גרובייס
רומידור נכסים
סופר מייל חברה לעיטוף ודיוור מכתבים
db master effects
קו ברמה פתרונות תקשורת
מירית חטב
רומידור נכסים
הכל לקו
גלובלנובוטק
בועה
אלוף הפלדה
מרכז השירים
מרב שטרן
c studio
דנה טריקולדה
שחר רוזן רימקס WE
הייר פארם
יוצאים לאור
קשר פון
בעל עסק? צור דף עסק!
מכירות
לקוחות חדשים
שימור לקוחות קיימים
הצטרפות לנטוורקינק
ועוד...
בעלי עסקים יקרים,
הגיע הזמן לפתוח סניף דיגיטלי לעסק שלכם כאן באתר
הטבות בשווי אלפי שקלים!
נדלן
מאגר נדלן
פרוייקטים
מתווכים
השקעות
נופש ואטרקציות
דירות נופש
צימרים
בתי מלון
אטרקציות
ועוד...
פורום וידאו ותוכן
פורום
מאמרים ותכנים
וידאו
מקצועי
עסקי
שימושי
ועוד...