סגור

ציפורי בכנרת

יצירת קשר
☎ 04-6790070

צפון - טבריה
אוהל יעקב 4
הצג מפה גדולה יותר
שלח הודעה לציפורי בכנרת

שלח מידע זה לחבר
מצאת טעות במידע? נשמח שתעדכן אותנו
דווח שגיאה

תיאור

הפינוקים והשירות המושלם של צפורי – מעכשיו גם במלון 'צפורי בכנרת' בטבריה

שירות אישי ידידותי וקשוב, השם דגש על הצרכים הייחודיים של הנופש החרדי, לצד שלל פינוקים והפתעות ייחודיות – במיוחד לאורחי המלון, כמותן טרם נראו ועוד

השירות המושלם, הפינוקים והטעמים של מלון "צפורי בכפר" בחפץ חיים, הפכו מזמן לשם דבר בענף התיירות החרדי. בימים אלו מגיעה הבשורה של "צפורי" גם לצפון ובגדול! היזם החרדי אלי צפורי מביא כעת את החדשנות והחוויה לעולם המלונאות והנופש החרדי גם לטבריה – העיר החדשה על מפת התיירות החרדית.
בימים אלו נפתח מלון 'צפורי בכנרת' , העובר שדרוג נרחב והתחדשות, בהשקעה כספית אדירה והופך להיות פנינת הנופש המהודרת בלב טבריה, בטעם ובשפע של צפורי ובכשרות בד"ץ העדה החרדית. במלון 'צפורי בכנרת' תיהנו מכל מה שלמדתם לאהוב ב'צפורי בכפר' בחפץ חיים ואף יותר. ארוחות גורמה משובחות ובשפע רב, שירות אישי ידידותי וקשוב, השם דגש על הצרכים הייחודיים של הנופש החרדי, לצד שלל פינוקים והפתעות ייחודיות – במיוחד לאורחי המלון, כמותן טרם נראו ועוד. במלון גם מרכז ספא וכושר חדשני הכולל גם בריכה הצופה אל נופה של הכנרת והרי הגולן ומבטיח שקט, שלווה ורוגע.
מלון 'צפורי בכנרת' נמצא במיקום קסום ומושלם מול הכנרת ובסמוך לקריה החרדית בעיר ומציע לכם איכות ברמה גבוהה לחופשה מפנקת ברמה שלא הכרתם. מלון 'ציפורי בכנרת 'מציע חדרים וסוויטות מפנקות ומרווחות לצד מגוון אולמות בגדלים שונים. דברים אלו הופכים את מלון 'צפורי בכנרת' למקום האידיאלי לקיטנות נשים, נופשים מאורגנים, כנסים וימי עיון, כך שלנופשים ימצא השילוב הנהדר בין הרמה המלונאית הגבוהה לאתרים והאטרקציות המאפיינים את הצפון.
מעכשיו, לנופש החרדי, שנהנה עד עתה לנפוש במלון 'צפורי בכפר' בחפץ חיים – יש כתובת איכותית גם בצפון – מלון 'צפורי בכנרת', כי גם בצפון מגיע לכם הרבה יותר