סגור

פיינטבול הגולן

יצירת קשר
☎ 053-882-9245

צפון - מועצות איזוריות - גולן
מושב נוב רמת הגולן, נוב, 12921
הצג מפה גדולה יותר
שלח הודעה לפיינטבול הגולן

שלח מידע זה לחבר
מצאת טעות במידע? נשמח שתעדכן אותנו
דווח שגיאה

תיאור

הנופים המדהימים של רמת הגולן מתאימים לאתרי פיינטבול בצפון כמו כדור צבע שפוגע היטב במטרה. ואכן, במרומי הרמה אשר ידועה כעיניים של המדינה, פועלות מספר זירות פיינטבול בגולן אשר מציעות לכם לקחת אוויר ולצאת "לקרב". 
במסגרת התנופה האדירה אשר שוטפת את ענף התיירות בצפון, פיינטבול ברמת הגולן היא אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר. זאת, בזכות האתרים המקצועיים אשר פועלים באזור (החדשים והוותיקים כאחד), הביקוש הרב לפעילויות בקרב המטיילים שמגיעים צפונה, והחיבור הנהדר שבין פעילות ספורטיבית ומזג אוויר נעים כמעט לכל אורך השנה. 
שימו לב, פיינטבול היא לא רק אטרקציה נפלאה בזכות האדרנלין, הקצב והסגנון המהיר. מדובר גם בפעילות עם מגוון רחב של אלמנטים חינוכיים (שהביאו אפילו את משרד החינוך להמליץ על פיינטבול לבתי ספר, ארגונים, מוסדות וכו'). בין השאר, מלחמת כדורי צבע משפרת את ביטחונם העצמי של המשתתפים, דורשת מהם פעילות ספורטיבית, מבוססת על חשיבה אסטרטגית, והדרך היחידה להגיע לניצחון טמונה בה בשיתוף פעולה ועבודת צוות. בנוסף, פיינטבול ברמת הגולן היא אטרקציה שמתאימה לכל גיל וגיל. החל מילדים בבית ספר יסודי, דרך בני נוער, וכלה במבוגרים שובבים. 
חשוב כמובן להדגיש שכל זירות הפיינטבול ברמת הגולן מקפידות על בטיחות – קלה כחמורה. היציאה לשטח נעשית רק לאחר תדריך מקצועי, ה"לוחמים" עטופים היטב בציוד מגן מקיף, והאתרים עצמם מעוצבים כ"שטחי לוחמה" אך עם כל האלמנטים הבטיחותיים הנדרשים. בקיצור, בפעם הבאה שאתם מתכננים לעלות צפונה, תכננו גם פיינטבול ברמת הגולן ותיהנו מחוויה תוססת בצבע.

שעות פתיחה

א'-ו', חול המועד: בתיאום מראש

מחירון

משחק של 100 כדורים: 100 ש"ח לאדם 

משחק של 60 כדורים: 80 ש"ח לאדם