ירידת מחירים

תם כבר יודעים הכל על הנדל"ן בישראל נכון? יש מחסור נוראי, המחירים רק יעלו, הממשלה היא אסון, ואפילו ההורים, אומרים שנדל"ן תמיד עולה- ולוחצים עליכם להזדרז ולקנות דירה מייד. ואם חסר כסף, אז לקנות משהו קטן בפריפריה, העיקר שיהיה. ואם במקרה אתם כבר בעלי נכס, ומחפשים השקעה, אתם בטח רואים בשוק של היום הזדמנות להתעשרות מהירה ופנסיה מכובדת. אם תמשיכו לקרוא באתר הזה, אני מבטיח לכם: כל מה שידעתם הולך להשתנות.

סיכום תמציתי לקריאה מהירה:

עדכון – יולי 2017 – האם מחירי הדירות יורדים?

תוך כדי קריאה, תראו עוד עובדה ועוד מיתוס נשברים ומתנפצים מול עינכם. כאשר הכל מוכח על ידי נתונים ועובדות רשמיים. כל הנרטיב שסיפרו לכם: על המחסור בדירות שהלך וגדל, על הריבוי הטבעי המטורף, על כך שנגמרו כל הקרקעות ועל זה שעליית המחירים היא בלתי נמנעת ותימשך עוד שנים רבות – הכל ילך ויתמוסס עם עוד עובדה, עוד נתון סטטיסטי רשמי ועוד צילומי כתבות מהעבר, שמוכיחים שהשתלשלות העניינים היתה שונה לגמרי ממה שחשבתם, ושאותם אנשים שמזהירים שיש מחסור והמחירים יעלו, חשבו ואמרו אחרת לגמרי.

רצו להטעות אותכם. רצו שתאמינו שאין ברירה אלא לשלם את המחיר המאוד גבוה של היום. יש אנשים שהפרנסה שלהם תלויה בכך שתאמינו ושתרוצו לקנות.

עיר:
נכתב על ידי:
יהודה איינהורן מנהל מדור רילנדלן