חסידות ויז'ניץ מקדמת פתרון למצוקת הדיור

מצוקת הדיור הגוברת בקרב הציבור החרדי והעובדה שבריכוזים החרדיים בערי המרכז המחירים נוסקים לגבהים שמשפחות מאנ"ש אינן עומדות בסכומים העצומים גורמים לראשי החסידיות  והחצרות לחשוב על פתרונות יצירתיים ובימים אלו יצאו בחסידות ויז'ניץ עם הודעות לציבור להשתתף בסקר מיוחד בנושא הדיור.

 

במודעות שפורסמו בריכוזי החסידות נכתב כי בתקופה האחרונה עלו על הפרק מספר מיזמי בניה חדשים כהצעה לפתרונות דיור מוזלים לאנ"ש וכדי שנוכל לתכן את הדבר בצורה המיטבית ולמצות את שאר הפעולות הנעשות על מנת להביא בס"ד בשורה לרווחת ולטובת אנ"ש הננו יוצאים בימים אלו בסקר טלפוני מיוחד למיפוי הצרכים של אנ"ש , ומקשים מל אנ"ש המעניינים ברכישת דירה להם או לצאצאיהם  לשתף פעולה ולהעביר את פרטיהם לטובת הכלל.

 

בתקופה האחרונה נכנסו הורים רבים אל חדרו של הרבי וביכו את מצוקת הדירות כאשר אין לזוגות הצעירים היכן לגור במחירים שפויים והוגנים. בתגובה השיב להם האדמו"ר כי העסקנים העוסקים בנושא מטפלים במצוקה במלוא הרצינות ויושבים יום וליל ע"מ למצוא פתרונות בנושא הזה.

 

האדמו"ר התייחס למצוקה הקשה ואמר: "האברכים הצעירים אינם חשים את המועקה בה שרויים הוריהם. האב נושא בעול כבד והינו טרוד ביותר כאשר עליו לחתן ילד בכל שנה, ולעתים אף שניים בשנה. ב"ה שישנם עסקנים חשובים הפועלים וחושבים עם כל הרצינות, למען הקל על הציבור, לטובתם ולרווחתם.. וכדבריי תמיד, ראשית כל יש להתפלל להשי"ת, בכל העיתים ובכל המצבים, וע"י כך ישנה סייעתא דשמיא. יעזור השי"ת שיהיה בהצלחה גדולה!".

עיר:
נכתב על ידי:
כתב המערכת