מנכ"לית רוח חדשה ענבר וייס נבחרה למהנדסת העיר

ענבר וייס, מנכ"לית עמותת "רוח חדשה" בירושלים נבחרה לתפקיד מהנדסת העיר החדשה של עיריית בית שמש.

ועדת המכרזים של עיריית בית שמש בחרה היום פה אחד בענבר וייס לתפקיד מהנדסת העירייה.
וייס, בת 38 מירושלים, בעלת ניסיון רב בתחום ההנדסה וארכיטקטורה ובעיקר בהיכרות ובעבודה מול כלל המגזרים – חילוני, דתי לאומי וחרדי.

וייס הינה בוגרת אולפנת הרב בהרן, גדלה בבית ציוני דתי ולה תואר מוסמך לארכיטקטורה בהצטיינות מהטכניון.
וייס כיהנה עד היום כמנכ"לית עמותת "רוח חדשה" בירושלים בה רכשה ידע רב בעבודה אל מול העירייה וחברות הבנות שלה, כיהנה כיועצת מקצועית למנהלת מנהל התכנון במשרד האוצר, עבדה כאדריכלית בדרגת סגן ראש צוות בלשכת התכנון מחוז ירושלים במשרד האוצר ואף במגזר הפרטי כאדריכלית האחראית על תכניות ובקשות להיתרי בניה ותיקי תיעוד בנושא שימור מבנים ובאדריכלות פרטית נוספת.

וייס צפויה להתחיל בעוד כחודש את תפקידה.

ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך בירכה את ענבר ואמרה: "אני מאחלת לענבר הצלחה רבה בתפקיד המאתגר והמשמעותי אליו נבחרה. אני סמוכה ובטוחה שבאמצעות יכולותיה המקצועיות, תצליח ענבר, לקדם ולפתח את המנהל למען פיתוחה והצלחתה של העיר בית שמש".


"זוהי זכות גדולה לעבוד עבור תושבי בית שמש, לשפר את איכות החיים של התושבים ולהוביל את העיר קדימה. זו עיר חשובה במיקום מדהים ומיוחד במינו שמספר את הסיפור הישראלי של גיוון אמיתי על כל האתגרים וההזדמנויות שבו , אני מודה לוועדה שבחרה בי אמרה וייס.

 

יו"ר הועדה לתכנון ולבנייה, חבר המועצה שמעון גולדברג, מוסיף : "התרשמתי שיש לענבר את הניסיון והכישורים לעמוד בראש מנהל ההנדסה של העיר בית שמש. אני מאחל לענבר הצלחה בתפקיד המאתגר. אני תפילה שנצליח לקדם יחד את המשך פיתוחה ושגשוגה של העיר בית שמש".

עיר:
בית שמש
נכתב על ידי:
מערכת