רכשתם דירה חדשה? סוגרים הכל לדירה מאפשר לכם בקלות לסגור את השירותים של מעבר הדירה
עומדים לקראל מעבר דירה וחוששים מההוצאות הגדולות? רוצים להפוך את ההליך לקל ופשוט? הכירו את קבוצת הקניה "סוגרים הכל לדירה" המאפשרת לכם לרכוש מוצרים ושירותים בתנאים מיוחדים קניה קבוצתית, מעבר דירה, ערב סוגרים הכל לדירה אם גם אתם בשלב של מעבר דירהnbsp;בזמן הקרוב, כדאי שתכירו את השרות החדש של פורטל בית משותף, המאפשר לכם לחסוך בזמן ובכסף סוגרים הכל לדירה" - שרות אישי ומקצועי אשר יוצר הדים בקרב צרכנים רבים בישראל, מאפשר לכל עוברי הדירות הנוכחים והעתידיים לרכוש את כל השירותים והמוצרים בערב אחד ותחת קורת גג אחת ואולי החשוב מכל, לחסוך כסף רב אותו ניתן להקצות להוצאות נוספות שצפויות בעתיד

רכישת דירה מקבלן מתבצעת על בסיס יום יומי במדינת ישראל, אך זהו רק השלב הראשון בהוצאות ובאנרגיות אותם על הרוכש להקצות למטרה. כל מי שעבר בדירה בשנים הקודמות, לבטח מכיר את התחושות הנלוות למסע הקניות לקראת המעבר, הכולל שיטוט בין החנויות וחיפוש אחר המוצר האיכותי ביותר, אך במקביל הזול ביותר שניתן להשיג ביחס ליכולות הכלכליות של כל אחד ואחת מכם.

בפורטל בית משותף הגיעו למסקנה כי ישנה דרך טובה יותר לבצע את הרכישות החדשות לדירה החדשה, ועל כן הם מארגנים באופן שוטף ערבי מכירה לדיירים, בניהם גם ערב שנקרא "סוגרים הכל לדירה"  בו מתבצעת קניה קבוצתית

לערב זה מגיעים בהזמנה מוקדמת מאות רוכשי דירות ועשרות ספקים תחת קורת גג אחת, ובו מבצעים בעלי הדירות את רכישותיהם תוך חיסכון מהותי בהתרוצצויות, שיחות טלפון, והוצאות כספיות מיותרות.

מה קורה בערב "סוגרים הכל לדירה"

ערב "סוגרים הכל לדירה" מאורגן על ידי צוות "סוגרים הכל לדירה", אשר מקבץ עשרות נותני שרות למען רוכשי דירה מקבלן, שעתידים להיכנס אליה בזמן הקרוב וצרכים לרהט אותה ולהזמין בעלי מקצוע שונים ומגוונים. 

בעלי הפורטל לקחו על עצמם לדאוג לכל הנדרש, על מנת שהערב יהיה פרודוקטיבי עבור בעלי הדירות, החל ממציאת המקום בו יתקיים הערב, שרותי קייטרינג לנוכחים במקום ועד גיוס הספקים ונותני השירותים השונים, להם זקוק כל בעל דירה.

בנוסף לערב זה, מארגן הפוטל ערבי דיירים אצל ספקים ובעלי אולמות תצוגה, במהלכו יזכה כל צרכן לקבל לידיו הנחה משמעותית לרכישת מוצרי חשמל, ריהוט לבית, גופי תאורה, ארונות וחדרי ארונות ועוד. את ההנחות יכול לקבל רק מי שמגיע לערב הדיירים ונרשם אליו מבעוד מועד באתר "סוגרים הכל לדירה".

ערב דיירים "סוגרים הכל לדירה", רכישת כל המוצרים למעבר דירה בערב אחד!

עיר:
אבן יהודה
נכתב על ידי:
חיים שלופוביץ