פרוייקט: משכנות הרמה

תיאור הפרוייקט:

היזם

 

חזון את גלילי חברה לבנייה בע"מ נוסדה בשנת תשד"ם (1984) והחלה את דרכה בייזום פרויקט של 192 יח"ד בשכונה הדתית/חרדית הר נוף בירושלים. מאז, החברה יזמה יותר מ 1,000 יח"ד ושימשה כקבלן מבצע של כ- 1,000 יח"ד נוספות. סה"כ למעלה מ-2,000 יח"ד. עיקר הפעילות ורוב יחידות הדיור נבנו בבית שמש על שכונותיה הדתיות והחרדיות- מה שהפך אותנו לאחת החברות המובילות בעיר.

מנהלי החברה, מרדכי חזון, משה פיג'ו ואהרון גלילי נוקטים בשיטת ניהול "אישית לוחצת" המאפשרת גישה ישירה של הדיירים אליהם. תהליך רכישת דירה על ידי זוג צעיר כרוך בקשיים ואתגרים ומתוך הבנת התהליך והמורכבות שברכישת דירה, מנהלי החברה וצוות העובדים משקיעים את מיטב המאמצים כדי להפוך את רכישת הדירה לחוויה נעימה ומעצימה.

ניתן לאפיין את החברה בתופעה המיוחדת של רוכשים "סדרתיים"-דהיינו משפחות שרכשו כבר 3 או 4 דירות בפרויקטים השונים שלנו במשך שנות דור-החל בהר נוף בשנת 1985 דרך יד בנימין בשנת 2006 ועד רב"ש ג-1 בשנת 2011. תופעה זו משקפת נאמנה את היחס של החברה לדיירים שלה והדאגה שלה לקיים את המוטל עליה בצורה שתמצא חן בעיני אלוקים ואדם.

אנו מבינים היטב כי הנכס היקר ביותר שלנו כחברה הוא השם הטוב שנרכש במשך למעלה מ-33 שנות פעילות של עבודה קשה. אנו נעשה הכל כדי שגם אתם תצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים ותרגישו כי "הבית שלכם הוא החזון שלנו" כפי שחרטנו על דגלנו.

המיקום

ברוכים הבאים לרמת בית שמש ד1, רובע זה הינו חלק משכונת "הענק" רמת בית שמש ד' אשר ממוקמת בחלקה הדרומי של העיר. בלב השכונה, שוכן הרובע החדש, רמת בית-שמש ד'1 אשר תוכנן בקפידה בכדי לענות על צרכי המשפחה החרדית. השכונה תכלול כ-1,230 יחידות דיור בבנייה רוויה. בניינים בני 5-8 קומות.

פיתוח סביבתי מרהיב הכולל פארקים רחבי ידיים לצד שבילי גישה בטוחים לאופניים והולכי רגל, אזור מסחרי עשיר הכולל מרכזים מסחריים מודרניים, מוסדות דת, חינוך, ישיבות, בתי-כנסת וכו', אשר תוכננו בקפידה לאוכלוסייה החרדית, הם אלו שיבטיחו למשפחות וזוגות צעירים איכות חיים בסטנדרטים הטובים ביותר.

כביש מס' 5 ישמש כציר התחבורה הראשי, ממנו יהיו שתי כניסות, וממערב כביש 38. בהתחשב בצרכיה של האוכלוסייה, כבישי השכונה ייסגרו לתנועה בשבתות ובמועדי ישראל.

הפרויקט

במרכזה של השכונה המתפתחת בבית שמש, המוקפת חורש טבעי, יוקמו 14 בניינים בני 5-8 קומות.

לבחירתכם דירות גן, דירות 3,4,5,6 חדרים ופנטהאוזים מרהיבים במפרט עשיר ומגוון בהתאם לדרישות מחיר למשתכן של משרד הבינוי והשיכון, הכוללים חניה לכל דירה ומחסן כמעט לכל דירה.

תכנון אדריכלי ייחודי ומוקפד השם את צרכי המשפחה החרדית בפסגה, סטנדרט הבנייה הבלתי מתפשר וליווי אישי אותו מעניקה החברה מתחילת התהליך ועד לקבלת המפתח, מבטיחים לכם סביבת מגורים בטוחה, נעימה ושקטה לשנים רבות

שלח מידע זה לחבר
דווח שגיאה


שלח הודעה לבעל עסק זה