פרוייקט: צור שמיר

תיאור הפרוייקט:

היזם

עיר דוד- בניה ופיתוח (1993) בע"מ

חברת עיר דוד בע"מ נוסדה בשנת 1974 ע"י המהנדס מר דוד צוקר, וצברה ניסיון של למעלה מ-40 שנים בתחום היזמות ובניה עצמית, ומנוהלת כיום ע"י ארבעה שותפים.

מיום היווסדה עוסקת החברה ביזמות, ניהול פרויקטים וקבלנות בנייה תוך שמירה על ערכי החברה, אשר מתבססים על מקצוענות, אמינות ובנייה איכותית, יחד עם צוות ניהול ותיק ורב ניסיון אשר שומר על סטנדרטים גבוהים ביותר ברמת הבנייה ומשתמש בטכנולוגיות המתקדמות בענף ופיקוח צמוד של מהנדסי החברה.

עיקר פעילות החברה מתרכז בעיר ירושלים ושכנותיה. במהלך שנות פעילותה יזמה ובנתה מאות יחידות דיור בשכונות: פסגת זאב, רמת שלמה, רמות, הר-חומה, הר-נוף, גבעת-משואה ובישובים: בית שמש, מעלה אדומים, צור הדסה, קריית-ארבע, שעלבים, אפרת ועוד.

כחלק ממעורבותה של החברה כחברה קבלנית הקימה מבני ציבור רבים כגון: מבנים באוניברסיטה העברית, מכון לב, בתי-ספר, בתי כנסת, ישיבות ומקוואות, אולמות ספורט מרכזים מסחריים ואף ניהלה את פרויקט הקמת בית הכנסת הגדול בירושלים.

החברה רשומה ברשם הקבלנים בסיווג 100 (קבלני בנין) ג'5 (בלתי מוגבל), מאושרת בכוכבית לעבודה כ"קבלן מוכר" לעבודות ממשלתיות, חברה בארגון בוני הארץ, ובעלת תו תקן ISO 9002 מטעם מכון התקנים הישראלי.

המיקום 

נווה שמיר

מיקומה הייחודי והפסטורלי של בית שמש, בין הרי ירושלים לשפלת החוף, הופך את העיר הנמצאת בימים אלו בתנופת צמיחה והתפתחות לאטרקטיבית במיוחד.

שכונת "נווה שמיר" תוקם בחלקה הדרום מזרחי של העיר, ותכלול כ- 2,500 יחידות דיור לציבור הכללי. השכונה תתאפיין בבנייה רוויה.

בהתאם לתכנית העירייה יוקמו בשכונה מוסדות חינוך מגוונים כגון: קריית חינוך חדשנית, מוסדות תרבות ופנאי, ופארקים ציבוריים רחבי ידיים אשר יהוו את הבסיס האיתן להתפתחותה של השכונה שתוכננה בקפידה בכדי לענות על צרכיהם של משפחות וזוגות צעירים.

נתיבי ההגעה המרכזיים לשכונה ומחוצה לה יתאפשרו באמצעות כביש 10 המתחבר לכביש 38 מצפון וכביש 375 מדרום.

 

הפרויקט 

מתחם "צור שמיר" הינו פרויקט משולב לקהל הלקוחות שזכו בהגרלת "מחיר למשתכן", ולקהל לקוחות השוק החופשי.

הפרויקט כולל 5 בניינים, בני 9-11 קומות. 174 יחידות דיור, מתוכן 109 דירות נבחרו בקפידה עבורכם, הזוכים בהגרלה זו.

לבחירתכם דירות 3, 4, 5 חדרים, דירות עם אופציה להרחבה עתידית ודירות גן בגדלים שונים אשר תוכננו ע"י משרד האדריכלים איל איצקין האמון על תכנונן של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ.

כל הדירות ייהנו ממפרט עשיר ומגוון בהתאם לדרישות "מחיר למשתכן" של משרד הבינוי והשיכון, ויכללו מחסן וחניה אחת לכל דירה.

תכנון אדריכלי מוקפד, השם את צרכי המשפחה במרכז, סטנדרט בנייה בלתי מתפשר וליווי אישי המוענק לכל רוכש בפרויקט מבטיחים לכם חווית מגורים נעימה שלווה ובטוחה לשנים רבות.

שלח מידע זה לחבר
דווח שגיאה


שלח הודעה לבעל עסק זה