פרוייקט: מצפה החורש

תיאור הפרוייקט:

היזם

ISA GROUP הינה חברה המתמחה בייזום, בנייה ובפיתוח נדל"ן ברחבי הארץ. החברה החלה את דרכה כחברת ביצוע בשוק הנדל"ן הפרטי והציבורי בישראל, ובמהלך השנים רכשה שם ומוניטין של חברה מקצועית, מוקפדת ויצירתית, אשר שמה דגש ייחודי על השירות ללקוח.

החברה חרטה על דגלה ערכים של מקצועיות אמיתית, לצד הוגנות ושיח בגובה העיניים מתוך רצון להעניק ללקוחותיה חווית רכישה איכותית, בטוחה ושקטה עם ליווי אישי וקשוב עד לקבלת המפתח לבית החדש ואף מעבר.

ISA GROUPמאמינה כי עליה להעניק לכם שירות מקצועי, קשוב ואישי, ומתחייבת להעסיק את בעלי המקצוע הטובים ביותר, לפעול בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר כדי להעניק לכם איכות חיים בכל מקום בו תבחרו להיות.

אנו מבטיחים כי בכל שלב תמצאו אוזן קשבת ונכונות לסיוע מכל העובדים בקבוצה עד לשביעות רצונכם ואף יותר.

 

השכונה

 

רמת בית שמש ד'3

בחלקה הדרום מערבי של העיר בית-שמש, קורמת בימים אלו עור וגידים שכונת הענק החרדית רמת בית שמש ד', אשר תכלול חמישה רובעים.

בחלקה הדרומי של רמת בית שמש ד', יוקם רובע ד'3, ובו כ-2,246 יח"ד בבנייה רוויה.

ברובע זה תוכננו במיוחד עבור המשפחה החרדית, מוסדות חינוך מגוונים, מוסדות תורניים, אזור תעסוקה ומסחר לצד פארקים ציבוריים רחבי הידיים בעלי שבילי גישה בטוחים להולכי רגל, המשקיפים לנוף המרהיב של עמק האלה.

גישה אל השכונה תתאפשר דרך כביש 38 החדש והמורחב, כביש 10 וכביש 5 החדש.

בהתחשב בצרכיה של האוכלוסייה, כבישי השכונה ייסגרו לתנועה בשבתות ובמועדי ישראל.

 

הפרוייקט

 

פרויקט מצפה החורש

בחלקה הדרום מזרחי של רמת בית שמש ד'3, צופה על נוף מרהיב של עמק האלה יוקמו 11 בניינים בני 6 עד 7 קומות. הפרויקט כולל 217 יחידות דיור, מתוכן 84 נבחרו בקפידה עבורכם, הזוכים בהגרלה. יתרת הדירות יימכרו ללקוחות במסגרת השוק החופשי.

לבחירתכם דירות 3, 4, 5 חדרים, דירות 3 חדרים עם אופציה להרחבה עתידית ודירות גן שייהנו ממפרט עשיר ומגוון בהתאם לדרישות תכנית "מחיר למשתכן" הכולל: כיור כפול במטבח, כיור ייעודי לנטילת ידיים, מחסן וחניה לכל דירה.

תכנונו היוקרתי של פרויקט "מצפה החורש" שהותאם במיוחד עבור המשפחה החרדית, בשילוב הנוף המרהיב והשקט הנפשי אותו מעניקה ISA GROUP לקהל לקוחותיה, מבטיחים לכם סביבת מגורים נעימה ובטוחה לשנים רבות.

שלח מידע זה לחבר
דווח שגיאה


שלח הודעה לבעל עסק זה