סגור
🔍
בית חולים אסותא - סטנדרט של בריאות
03-7643787
בית חולים אסותא - סטנדרט של בריאות

אודות

אודות

"אסותא מרכזים רפואיים" היא רשת פרטית של מרכזים רפואיים, הנמצאת בבעלות קופת חולים מכבי וכוללת 4 בתי חולים: ברמת החייל, תל-אביב, בראשון לציון, בחיפה ובבאר שבע, וכן 3 מתחמי מרפאות וחדרי ניתוח לאשפוז יום: באשדוד, בתל-אביב השלום וברעננה.

בחודש נובמבר 2017 נפתח בית החולים הציבורי החדש "אסותא אשדוד", לרווחת תושבי אשדוד והסביבה ולחברי כל קופות החולים.

אסותא מעניקה שירות למטופליה באמצעות ארבע קופות החולים, חברות הביטוח, תיירות מרפא ובאופן ישיר. כמחצית מן הפעילות הרפואית היא ציבורית וממומנת באמצעות סל הבריאות.

בית החולים הכירורגי הגדול בישראל

בבית חולים אסותא מבוצעת 13% מהפעילות הכירורגית בישראל, והוא בית החולים המוביל בארץ במספר הניתוחים הזעיר-פולשניים. אנו מבצעים את כלל הניתוחים הכירורגיים הקיימים ברפואה (למעלה מ-500 סוגי ניתוחים שונים), ביניהם ניתוחי עיניים, לב, מוח, שד, בטן, ניתוחים אורתופדיים, ניתוחים גינקולוגיים וניתוחים מורכבים.

לצד חדרי הניתוח המתקדמים פועלות מחלקות מגבות, כגון טיפול נמרץ, מחלקות הרדמה ומערך יועצים.

שירותים רפואיים

פרט לביצוע ניתוחים, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים רפואיים, בהם שירותי דימות, ממוגרפיה ושירות שד, אונקולוגיה, מכוני לב וקרדיולוגיה, מכוני שינה ועייפות וכן דיאליזה ופוטותרפיה.

מערך הדימות באסותא הוא המתקדם והמשוכלל מסוגו בארץ, והוא כולל צוות מוביל של רדיולוגים ואנשי רפואה גרעינית מהבכירים בישראל. המערך מעמיד לרשות המטופלים את המילה האחרונה בטכנולוגיית הדימות, כולל CT ו-PET-CT מתקדמים, MRI משוכלל ומצלמה גרעינית דו-ראשית.

סטנדרט אסותא

סטנדרט הטיפול באסותא הוא הגבוה ביותר בישראל, וכך גם רמות הבטיחות והבקרה על הפעילות הרפואית. אין עוד בית חולים בישראל שבו עובדים רק רופאים מומחים ומנוסים, שלכל מטופל ומטופל מוקדשת תשומת לב כה אישית ומדוקדקת, שנשמרת זכות הבחירה במנתח שיבצע את הפרוצדורה ואפילו בבחירת המרדים וששיעור הזיהומים בו הוא כל כך נמוך (הקטן ביותר מבין כל בתי החולים). 

בית החולים אסותא מוסמך איכות ובטיחות ברפואה מטעם ארגון ה-JCI.

מערכות המידע של אסותא עברו מהפכת מחשוב חסרת תקדים בהיקפה, שאין לה כמעט אח ורע בעולם. בתי החולים והמכונים של אסותא הם כיום הממוחשבים והמתקדמים ביותר בישראל. הדבר מאפשר לנו לשפר ולייעל עוד יותר את השירות הניתן ללקוחותינו.

אשפוז בהתאמה אישית אנחנו באסותא לא חוסכים כל מאמץ כדי שהמטופלים שלנו יקבלו לא רק את השירות הרפואי הטוב ביותר - אלא גם את התנאים המלונאים המפנקים ביותר, כך שחווית הטיפול תהיה נעימה ונוחה ככל שניתן. בבית החולים החדש והמפואר של אסותא ברמת החייל בתל-אביב, אנו מציעים לרשות המטופלים שלנו תוכנית אשפוז אישית בה ניתנים טיפולים ושירותים ברמה גבוהה ביותר ובהתאמה אישית.

גלריה

הגדל תמונה 🔍
כתובת: -